Dell Pro 16 Plus PB16250-U7265U165U (64GB/1TB/LNX)
98.202 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core Ultra 7 265U
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Dell Pro 16 Plus PB16250-U7265U165U (64GB/1TB/LNX) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 14 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiNotebook
Ürün AmacıGenel Kullanım
Ürün AilesiDell Pro 16
Ürün SerisiPro 16 Plus PB16250
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı60 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özellikler%45 NTSC, FHD IR CAM
TASARIM
Genişlik358 mm
Derinlik251.82 mm
Kalınlık21.35 mm
Ağırlık1.85 kg
RenkGri
Gövde MalzemesiPC + ABS
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 7
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 7 265U
İşlemci Temel Frekans2.1 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.3 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.7 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.2 GHz
Düşük Güç Çek.Düşük Frekans0.70 GHz
Düşük Güç Çek.Turbo Frekans2.4 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği14 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz), 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği
İşlemci Önbellek12 MB
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
Arttırılabilir BellekVar
Azami Bellek Desteği64 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriPowerShare port, USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 3.1
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI ÖzellikleriTMDS
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (100 / 1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerIntel® AX211, 2x2
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuYok
Parmak İzi OkuyucuYok
Kamera ÖzellikleriHD, Dual Mic, 720p
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye ÖzellikleriCopilot Tuşu
Pil Gücü55 Wh
Pil Hücre Sayısı3
Pil ÖzellikleriExpress Charge Boost capable, ExpressCharge, USB-C
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans2.1 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans2.1 MHz
Dahili Grafik Diğer ÖzelliklerDirectX* Support 12.2, eDP1.4b, Graphics Output DP2.1 UHBR20, HDMI2.1, Max Resolution (DP)‡ 7680 x 4320 @ 60Hz, Max Resolution (eDP - Integrated Flat Panel)‡ 3840x2400 @ 120Hz, Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL), OpenCL* Support 3.0, OpenGL* Support 4.6, Ray Tracing, VP9 Bitstream & Decoding