Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04
Bu laptop kimler için uygun?
Dell Vostro 3530 N3404PVNB3530U04 Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 120 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
| Ürün Serisi | Vostro 3530 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 358.5 mm |
| Derinlik | 234.8 mm |
| Kalınlık | 17.5 mm |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |