Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U 004
Bu laptop kimler için uygun?
Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530U 004 Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 120 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 250 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü vasat
- Düşük kontrast ve renkler
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Dell Vostro |
| Ürün Serisi | Vostro 3530 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | WVA (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC |
TASARIM
| Genişlik | 358.5 mm |
| Derinlik | 234.8 mm |
| Kalınlık | 17.5 mm |
| Ağırlık | 1.63 kg |
| Renk | Gri |
| Gövde Malzemesi | Güçlendirilmiş Plastik |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 64 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| Optik Okuyucu | Yok |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.4, Power Delivery, USB 3.2 |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Kamera Özellikleri | FHD RGB, 30FPS, 1080p |
| Pil Gücü | 54 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |