HP 250 G10 (8A542EAVB13)
Bu laptop kimler için uygun?
HP 250 G10 (8A542EAVB13) Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 250 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü vasat
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | HP 250 |
| Ürün Serisi | 250 G10 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC, İnce Çerçeve |
TASARIM
| Genişlik | 360.0 mm |
| Derinlik | 236.0 mm |
| Kalınlık | 18.6 mm |
| Ağırlık | 1.52 kg |
| Renk | Gri |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 2 TB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kamera Özellikleri | 1080p FHD |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Klavye Özellikleri | Sıvı Dökülmesine Dirençli |
| Diğer Özellikler | Stereo Hoparlör |
| Pil Gücü | 41.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |