HP OMEN Gaming 16-am0037nt (C39JBEA)
65
61.616 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 5 225H
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 61.616 TL
HP OMEN Gaming 16-am0037nt (C39JBEA) Satıcı Fiyatları
HP Omen 16-AM0037NT C39JBEA Ultra5 225H 32GB 1TBSSD RTX5060 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar En Ucuz Satıcı: VPBİLİSİM
61.617 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
62.665 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
63.009 TL Ücretsiz Kargo 2 dk önce
63.984 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
63.999 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
67.973 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
68.911 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
69.801 TL Ücretsiz Kargo 34 dk önce
70.858 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
İlk Fiyat 61.616 TL
Güncel Fiyat 61.616 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-am0037nt (C39JBEA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 14 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
Ürün Serisi16-am000
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Dokunmatik EkranYok
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%62.50 sRGB, Anti-glare
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 5
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 5 225H
İşlemci Temel Frekans1.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.90 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.30 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.30 GHz
Düşük Güç Çek.Düşük Frekans0.70 GHz
Düşük Güç Çek.Turbo Frekans2.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği14 Adet
Sanal Çekirdek14 Adet
İşlemci Önbellek18 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 16 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5060
GPU Çekirdek Hızı1455 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2497 MHz