HP OMEN Gaming 16-am0052nt (CJ8T6EA)
69
75.264 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)24
Islemci ModeliIntel Core Ultra 7 255H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
HP OMEN Gaming 16-am0052nt (CJ8T6EA) Satıcı Fiyatları
75.265 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
75.359 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
80.499 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-am0052nt Core Ultra 7 255H-RTX5070 8Gb-24Gb-1Tb Ssd-16 inch- W11
İlk Fiyat 77.309 TL
Güncel Fiyat 75.264 TL
Fiyat Değişimi %2.6 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-am0052nt (CJ8T6EA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 24 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
Ürün Serisi16-am000
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
Dokunmatik EkranYok
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%62.50 sRGB
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 7
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 7 255H
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.10 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.50 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.40 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz), 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz), 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek24 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
NPU Diğer ÖzelliklerSparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği
BELLEK
Bellek (RAM)24 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni1 X 24 GB
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri5 Gbps Veri Aktarım Hızı, 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplayPort 1.4, Uyku Modunda Şarj Desteği, 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet Özellikleri2.5 Gbps
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma
Diğer ÖzelliklerDTS X Ultra Ses, HP Audio Boost, HyperX, Termal Sensör, 2 Adet Hoparlör
Pil Gücü70.0 Wh
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Pil ÖzellikleriLityum İyon Polimer
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Arc 140T
Dahili Grafik Azami Frekans2.25 GHz