HP OMEN Gaming 16-ap0030nt (C39JFEA)
73
68.899 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Gaming 16-ap0030nt (C39JFEA) Satıcı Fiyatları
68.899 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
69.924 TL 1 saat önce
69.999 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
69.999 TL Ücretsiz Kargo 51 dk önce
Hp Omen Gaming 16-Ap0030nt Amd Ryzen 9-8940Hx 16Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 16u0022Wuxga Ips 144Hz Freedos C39jfea Satıcı: qobostore
69.999 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
İlk Fiyat 62.000 TL
Güncel Fiyat 68.899 TL
Fiyat Değişimi %11.1 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0030nt (C39JFEA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Ekran Diğer Özelliklerİnce Çerçeve, %62.50 sRGB
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 9
İşlemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
İşlemci Temel Frekans2.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.30 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
Sanal Çekirdek32 Adet
İşlemci Önbellek64 MB
Transistör Mesafesi5 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)55 W
İşlemci TeknolojileriAMD Enhanced Virus Protection (NX bit)
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni1 x 16 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5060
GPU Çekirdek Hızı1455 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2497 MHz
GPU Transistör Mesafesi3 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 2.Çeyrek
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x Özellikleri10 Gbps Veri Aktarım Hızı
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 610M
Dahili Grafik Temel Frekans2200 MHz