HP OMEN Gaming 16-ap0032nt (CA8E9EA)
78
80.011 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Gaming 16-ap0032nt (CA8E9EA) Satıcı Fiyatları
80.021 TL Ücretsiz Kargo 11 dk önce
80.069 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
80.324 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
80.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
86.999 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
91.354 TL Ücretsiz Kargo 2 saat önce
92.206 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 82.989 TL
Güncel Fiyat 80.011 TL
Fiyat Değişimi %3.6 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0032nt (CA8E9EA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 500 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Ekran Parlaklığı500 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
Dokunmatik EkranYok
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriAMD Free-Sync
Ekran Diğer Özelliklerİnce Çerçeve, %100 sRGB, 3 ms Tepki Süresi
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 9
İşlemci ModeliAMD Ryzen 9 8940HX
İşlemci Temel Frekans2.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.30 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
Sanal Çekirdek32 Adet
İşlemci Önbellek64 MB
Transistör Mesafesi5 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)55 W
İşlemci TeknolojileriAMD Enhanced Virus Protection (NX bit)
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5200 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 16 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps), 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 610M
Dahili Grafik Temel Frekans2200 MHz