HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt (B92QXEA)
70
89.299 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 7 255HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt (B92QXEA) Satıcı Fiyatları
Hp Omen Max B92QXEA Intel Core Ultra 7 255HX 13 Tops 32GB 1tb SSD RTX5070-8GB Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - Mika Gümüşü En Ucuz Satıcı: GpnTeknoloji
89.299 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
94.999 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
HP OMEN Max 16-ah0021nt Intel Core Ultra 7-255HX 32GB DDR5 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB 16 inç 2K WQXGA 240Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (B92QXEA) Satıcı: Gpn Teknoloji
94.999 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
101.412 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
HP OMEN MAX 16-AH0021NT B92QXEA 8GB GeForce RTX5070 Intel Ultra 7 255HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç WQXGA 240Hz Satıcı: GpnTeknoloji
106.499 TL Ücretsiz Kargo 17 dk önce
106.954 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 84.799 TL
Güncel Fiyat 89.299 TL
Fiyat Değişimi %5.3 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ah0021nt (B92QXEA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 20 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 500 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiHP OMEN MAX Gaming
Ürün Serisi16-ah00
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Ekran Parlaklığı500 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özelliklerİnce Çerçeve, %100 sRGB, 3 ms Tepki Süresi
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
Ağırlık2.68 kg
RenkSiyah
Gövde MalzemesiAlüminyum (Alt)
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 7
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 7 255HX
İşlemci Temel Frekans2.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.20 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.80 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği20 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.4 - 5.2 GHz), 12 x Verimlilik Çekirdeği (1.8 - 4.5 GHz)
Sanal Çekirdek20 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
NPU Diğer ÖzelliklerSparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 16 GB
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 5.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x Özellikleri10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 7 (802.11be)
PİL & DİĞER
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma, Anti-Ghost (Aynı Anda 26 Tuşa Basabilme)
Pil Gücü83.0 Wh
Pil Hücre Sayısı6 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer), 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.85 GHz