HP OMEN Slim Gaming 16-an0012nta13 (CD7J6EAA13)
94.210 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 285H
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 94.210 TL
HP OMEN Slim Gaming 16-an0012nta13 (CD7J6EAA13) Satıcı Fiyatları
HP Omen Slim 16-AN0012NTA13 İntel Core Ultra 9 285H 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz 500Nit IPS CD7J6EAA13 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
94.211 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Hp Omen Slim 16-AN0012NTA13 Intel Core Ultra 9 285H 16GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16u0022 Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar CD7J6EAA13 - 1 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
100.283 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
HP Omen Slim 16-AN0012NTA13 İntel Core Ultra 9 285H 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16u0022 WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar CD7J6EAA13 Satıcı: Arez Teknoloji
101.266 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
İlk Fiyat 94.210 TL
Güncel Fiyat 94.210 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Slim Gaming 16-an0012nta13 (CD7J6EAA13) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 500 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiHP OMEN Slim Gaming
Ürün Serisi16-an000
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Ekran Parlaklığı500 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özelliklerİnce Çerçeve, %100 sRGB, 3 ms Tepki Süresi
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık22.7 mm
Ağırlık2.42 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 9
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 285H
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (1.0 GHz - 2.50 GHz), 6 x Performans Çekirdeği (2.90 - 5.40 GHz), 8 x Verimlilik Çekirdeği (2.70 - 4.50 GHz)
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek24 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
NPU Diğer ÖzelliklerSparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplayPort 1.4, Uyku Modunda Şarj Desteği, 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerModern Bekleme Modu (Bağlı)
PİL & DİĞER
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma
Diğer ÖzelliklerDTS X Ultra Ses, HP Audio Boost, HyperX, Termal Sensör, 2 Adet Hoparlör
Pil Gücü70.0 Wh
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer), 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Arc 140T
Dahili Grafik Azami Frekans2.35 GHz