HP OMEN Slim Gaming 16-an0016nt (CD7K0EA)
82.701 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 285H
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
HP OMEN Slim Gaming 16-an0016nt (CD7K0EA) Satıcı Fiyatları
HP CD7K0EA Omen Slim 16-AN0016NT Ultra 9 285H 32GB 1TB SSD RTX 5070 8GB 165 Hz 16 FreeDos En Ucuz Satıcı: Tekramarket
82.701 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
HP CD7K0EA Omen Slim Gaming 16-AN0016NT Ultra 9 285H 32GB 1tb SSD Rtx 5070 8gb 16 Inç Freedos 165 Hz Gaming Laptop Satıcı: Tekramarket
83.299 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
85.355 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
86.009 TL Ücretsiz Kargo 29 dk önce
88.999 TL Ücretsiz Kargo 48 dk önce
İlk Fiyat 81.829 TL
Güncel Fiyat 82.701 TL
Fiyat Değişimi %1.1 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Slim Gaming 16-an0016nt (CD7K0EA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 400 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Ekran Parlaklığı400 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık22.7 mm
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 9
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 285H
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği16 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (1.0 GHz - 2.50 GHz), 6 x Performans Çekirdeği (2.90 - 5.40 GHz), 8 x Verimlilik Çekirdeği (2.70 - 4.50 GHz)
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek24 MB
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 16 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri10 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer)
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Arc 140T
Dahili Grafik Azami Frekans2.35 GHz