HP OMEN Slim Gaming 16-an0036nt (CK9L3EA)
64.999 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)24
Islemci ModeliIntel Core Ultra 7 255HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 64.999 TL
HP OMEN Slim Gaming 16-an0036nt (CK9L3EA) Satıcı Fiyatları
HP Omen Slim 16-an0036nt Intel Core Ultra 7-255H GeForce RTX 5060 8GB 24GB DDR5 2TB SSD 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (CK9L3EA) En Ucuz
65.009 TL 2 saat önce
HP Omen Slim 16-an0036nt Intel Core Ultra 7-255H 24GB DDR5 2TB SSD RTX 5060 8GB 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (CK9L3EA) Satıcı: Betaplus
68.142 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Hp Omen Slim 16-AN0036NT Intel Core Ultra 7-255H 24GB Ddr5 2tb SSD Rtx 5060 8gb 16 Inç Wuxga 165Hz 3ms IPS Freedos Gaming Laptop (CK9L3EA) - 2 TB - 24 GB Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
74.629 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen Slim 16-AN0036NT Intel Core Ultra 7-255H 24GB Ddr5 2tb SSD Rtx 5060 8gb 16 Inç Wuxga 165Hz 3ms IPS Freedos Gaming Laptop (CK9L3EA) - 2 TB - 24 GB Satıcı: GamingGenTR
75.489 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 64.999 TL
Güncel Fiyat 64.999 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Slim Gaming 16-an0036nt (CK9L3EA) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 24 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 20 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 400 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Ekran Parlaklığı400 Nit
Düşük Mavi IşıkVar
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özelliklerİnce Çerçeve, %100 sRGB, 3 ms Tepki Süresi
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık22.7 mm
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 7
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 7 255HX
İşlemci Temel Frekans2.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.20 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.80 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği20 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.4 - 5.2 GHz), 12 x Verimlilik Çekirdeği (1.8 - 4.5 GHz)
Sanal Çekirdek20 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
BELLEK
Bellek (RAM)24 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni1 X 24 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5060
GPU Çekirdek Hızı1455 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2497 MHz
GPU Transistör Mesafesi3 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 2.Çeyrek
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri5 Gbps Veri Aktarım Hızı, 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi Diğer ÖzelliklerModern Bekleme Modu (Bağlı)
PİL & DİĞER
Kamera ÖzellikleriGürültü Engelleme, HP True Vision 1080p FHD, Kapatılabilir, 2 Adet Kamera
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.85 GHz