HP Spectre x360 14-eu0002nt (9V2R8EA)
63
89.900 TL
Ekran Boyutu14.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 7 155H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 03-03-2026 | 89.900 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu laptop kimler için uygun?
Bu laptop özellikle oyuncular ve akıcı görsel deneyim arayanlar, çoklu görev ve yaratıcı iş akışlarına odaklanan profesyoneller için uygun bir modeldir. Teknik özellikleri sayesinde hem günlük kullanımda hem de performans gerektiren senaryolarda dengeli bir deneyim sunar.
HP Spectre x360 14-eu0002nt (9V2R8EA) Avantajları
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 16 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- LPDDR5x RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 120 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 400 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- OLED ekran ile yüksek kontrast ve canlı renkler
- Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | HP Spectre x360 |
| Ürün Serisi | 14-eu000 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 400 Nit |
| Panel Tipi | OLED |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | İnce Çerçeve, %100 DCI-P3, %89.06 Ekran Gövde Oranı, Corning Gorilla Glass NBT, HDR 500, IMAX Enhanced Sertifikası, Uçtan Uca Cam, 0.2 ms Tepki Süresi |
TASARIM
| Genişlik | 313.7 mm |
| Derinlik | 220.4 mm |
| Kalınlık | 16.9 mm |
| Ağırlık | 1.44 kg |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 155H |
| İşlemci Temel Frekans | 1.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 0.90 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.80 GHz |
| Düşük Güç Çek.Düşük Frekans | 0.70 GHz |
| Düşük Güç Çek.Turbo Frekans | 2.50 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç), 6 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 22 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology, Intel Deep Learning Boost, Intel Flex Memory Access, Intel High Definition Audio, Intel Hyper-Threading, Intel Image Processing Unit 6.0, Intel Smart Sound Technology, Intel Speed Shift Technology, Intel Thread Director, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Wake on Voice, Thermal Monitoring Technologies |
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı | Intel AI Boost |
| NPU Azami Frekans | 1.40 GHz |
| NPU Diğer Özellikler | Sparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 7467 MHz |
| Bellek Türü | LPDDR5x |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 32 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | Uyku Modunda Şarj Desteği, 10 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 2.1, Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps), Uyku Modunda Şarj Desteği, 40 Gbps Veri Aktarım Hızı |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.4 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
PİL & DİĞER
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Kamera Özellikleri | Gürültü Engelleme, HP Wide Vision 9MP Kızılötesi, Kapatılabilir, 2 Adet Mikrofon |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | Pusula, Jiroskop (Yön & Açı Sensörü), DTS X Ultra Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM), HP Audio Boost, İvme Ölçer, Kızılötesi Isı Sensörü, Yapay Zeka Çipi, 4 Adet Hoparlör |
| Pil Gücü | 68.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 4 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer), Azami Çalışma Süresi:13 Saat, Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):17 Saat, 45 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Arc Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 2.25 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | AV1 Encode/Decode, DirectX 12.1, H.264 Hardware Encode/Decode, H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6, Ray Tracing, VP9 Bitstream & Decoding |