Lenovo Ideapad 1 82R400KUTX1
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo Ideapad 1 82R400KUTX1 Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 6 çekirdek CPU ile ağır iş yüklerinde sınırlı güç
- 256 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
| Ürün Serisi | IdeaPad 1 15ALC7 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
TASARIM
| Genişlik | 360.2 mm |
| Derinlik | 236.0 mm |
| Kalınlık | 17.9 mm |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 5 5500U |
| İşlemci Temel Frekans | 2.10 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.00 GHz |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 15 W |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 16 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 3.0) |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 1.5W Hoparlör |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 1800 MHz |