Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR001
53
43.331 TL
Ekran Boyutu15.3 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core i7-13620H
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-05-2026 | 43.331 TL |
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR001 Satıcı Fiyatları
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 15.3u0022 Dos Dizüstü Bilgisayar
En Ucuz
Satıcı: istanbulArena
43.332 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 I7-13620H 16GB 1tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Shopimode
43.699 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 15.3u0022 Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: shopimode
44.273 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Ideapad Slim 3 83K10060tr001 I7-13620H 16Gb 1Tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
44.407 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 I7-13620H 16GB 1tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Shopimode
45.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 I7-13620H 16GB 1tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
46.499 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 I7-13620H 16GB 1tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Sner Teknoloji
46.499 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 i7-13620H 16GB 1TBSSD 15.3u0022 WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Sner Teknoloji
46.509 TL
Ücretsiz Kargo
20 dk önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060tr001 İ7-13620H 16Gb 1Tbssd 15.3u0022 Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
47.520 TL
Ücretsiz Kargo
3 saat önce
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR001 i7-13620H 16GB 1TBSSD 15.3u0022 WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
50.292 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
İlk Fiyat
43.331 TL
Güncel Fiyat
43.331 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu laptop kimler için uygun?
Bu laptop özellikle çoklu görev ve yaratıcı iş akışlarına odaklanan profesyoneller için uygun bir modeldir. Teknik özellikleri sayesinde hem günlük kullanımda dengeli bir deneyim sunar.
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR001 Avantajları
- 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Ürün Serisi | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.3 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
TASARIM
| Genişlik | 343.4 mm |
| Derinlik | 239.5 mm |
| Kalınlık | 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.63 kg |
| Renk | Mavi |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Üst), PC + ABS (Alt) |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği, 6 x Performans Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology, Intel Deep Learning Boost, Intel Flex Memory Access, Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0, Intel High Definition Audio, Intel Hyper-Threading, Intel Smart Sound Technology, Intel Speed Shift Technology, Intel Thread Director, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Wake on Voice, MIPI SoundWire 1.2, Thermal Monitoring Technologies |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.2, PD 45-65W, USB-C 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir), 2 Adet Mikrofon |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 1.5W Hoparlör |
| Pil Gücü | 60.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer), Tümleşik, 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1, Intel Quick Sync Video, Multi-Format Codec Engines 1, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6 |