Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00CUTRA45
69
60.852 TL
Ekran Boyutu15.6 İnç
RAM (Bellek)12
Islemci ModeliAMD Ryzen 7 7435HS
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00CUTRA45 Avantajları
  • 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiLenovo LOQ
Ürün SerisiLOQ 15ARP9
İşletim SistemiWindows 11 Pro
EKRAN
Ekran Boyutu15.6 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:9
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%100 sRGB, TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution)
TASARIM
Genişlik359.86 mm
Derinlik258.7 mm
Kalınlık23.9 mm
Ağırlık2.38 kg
RenkGri
Gövde MalzemesiPC + ABS
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 7
İşlemci ModeliAMD Ryzen 7 7435HS
İşlemci Temel Frekans3.10 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek16 MB
Transistör Mesafesi6 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)45 W
İşlemci TeknolojileriPrecision Boost 2
BELLEK
Bellek (RAM)12 GB
Bellek Frekansı4800 MHz
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
Arttırılabilir BellekVar
Azami Bellek Desteği64 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
Depolama Desteği2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4070
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü96 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplayPort 1.4, Lenovo® PD 140W, USB 10Gbps, USB-C 3.2 Gen 2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 140W
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri8K @ 60Hz