Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00CUTRA60
72
68.675 TL
Ekran Boyutu15.6 İnç
RAM (Bellek)12
Islemci ModeliAMD Ryzen 7 7435HS
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Pro W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00CUTRA60 Avantajları
  • 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün SerisiLOQ 15ARP9
İşletim SistemiWindows 10 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
TASARIM
Genişlik359.86 mm
Derinlik258.7 mm
Kalınlık23.9 mm
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 7
İşlemci ModeliAMD Ryzen 7 7435HS
İşlemci Temel Frekans3.10 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.50 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek16 MB
Transistör Mesafesi6 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)45 W
İşlemci TeknolojileriPrecision Boost 2
BELLEK
Bellek (RAM)12 GB
Bellek Frekansı4800 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
Depolama Desteği2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4070
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplayPort 1.4, Lenovo® PD 140W, USB 10Gbps, USB-C 3.2 Gen 2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 140W
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri8K @ 60Hz