Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00H4TRA60
67
93.007 TL
Ekran Boyutu15.6 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen 5 7235HS
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00H4TRA60 Satıcı Fiyatları
93.007 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Lenovo LOQ AMD Ryzen 5 7235HS 64GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6u0022 FHD 144Hz IPS 83JC00H4TRA60 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
93.342 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Lenovo LOQ AMD Ryzen 5 7235HS 64GB 4TB SSD RTX4050 Freedos 15.6u0022 FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83JC00H4TRA60 Satıcı: Arez Teknoloji
99.144 TL Ücretsiz Kargo 18 dk önce
Lenovo Loq Amd Ryzen 5 7235HS 64GB 4tb SSD RTX4050 Freedos 15.6u0022 Fhd 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83JC00H4TRA60 - 4 TB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
99.358 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
100.333 TL Ücretsiz Kargo 55 dk önce
İlk Fiyat 95.917 TL
Güncel Fiyat 93.007 TL
Fiyat Değişimi %3 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00H4TRA60 Avantajları
  • 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Dezavantajları
  • 4 çekirdek CPU ile ağır iş yüklerinde sınırlı güç
Ürün SerisiLOQ 15ARP9
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
TASARIM
Genişlik359.86 mm
Derinlik258.7 mm
Kalınlık23.9 mm
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 5
İşlemci ModeliAMD Ryzen 5 7235HS
İşlemci Temel Frekans3.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.20 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2023
İşlemci Çekirdeği4 Adet
Sanal Çekirdek8 Adet
İşlemci Önbellek8 MB
Transistör Mesafesi6 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)45 W
İşlemci TeknolojileriAMD Enhanced Virus Protection (NX bit), Precision Boost 2, TSMC 6nm FinFET
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı4800 MHz
Bellek TürüDDR5
Mevcut Bellek Düzeni2 x 32 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
Optik OkuyucuYok
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050 105W
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı6 GB
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplayPort 1.4, Lenovo® PD 140W, USB 10Gbps, USB-C 3.2 Gen 2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 140W
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri8K @ 60Hz