Lenovo ThinkBook 14 G4 IML 21MX002VTRH22
Lenovo ThinkBook 14 G4 IML 21MX002VTRH22 Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo ThinkBook 14 G4 IML 21MX002VTRH22 Avantajları
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Kodları | 21MX002VTRA9 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 313.5 mm |
| Derinlik | 224 mm |
| Kalınlık | 18.5 mm |
| Ağırlık | 1.64 kg |
| İşlemci Temel Frekans | 3.80 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2.10 GHz |
| NPU Azami Frekans | 1.40 GHz |
| Bellek (RAM) | 64 GB |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 60Hz |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 2W Hoparlör |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.95 GHz |