Lenovo ThinkBook 16p G5 21N50024TRA16
77
106.428 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core i9-14900HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Home W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo ThinkBook 16p G5 21N50024TRA16 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 430 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün Amacıİş/Mobil
Ürün AilesiLenovo ThinkBook
Ürün SerisiThinkbook 16P G5
İşletim SistemiWindows 10 Home
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü3200 x 2000 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Ekran Parlaklığı430 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Düşük Mavi IşıkVar
TASARIM
Genişlik354.6 mm
Derinlik258.2 mm
Kalınlık19.9 mm
Ağırlık2.2 kg
RenkKoyu Gri
Gövde MalzemesiAlüminyum
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core i9
İşlemci ModeliIntel Core i9-14900HX
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.10 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
Sanal Çekirdek32 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
Transistör Mesafesi10 nm
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
Arttırılabilir BellekVar
Azami Bellek Desteği96 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
Depolama Desteği2 x M.2 SSD PCIe 4.0
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4060
GPU Çekirdek Hızı1470 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x ÖzellikleriAlways On, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 3.0
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri8K @ 60Hz
Ethernet (LAN/RJ45)Yok
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuVar
Kart Okuyucu ÖzellikleriSD Kart Okuyucu
Parmak İzi OkuyucuVar
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Diğer ÖzelliklerAmplifikatör, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), Harman Destekli Dolby Atmos Ses, LA2-Q Yapay Zeka Çipi, 2 Adet Hoparlör, 2 x 2W Tweeter, 2 x 2W Woofer
Pil Gücü80.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer), Tümleşik, 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
Darbelere DayanıklılıkVar
Dayanıklılık StandardıMIL-STD-810H
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik Modeli14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
Dahili Grafik Azami Frekans1.65 GHz