Lenovo ThinkBook 16p G5 21N50024TRA58
71
95.579 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core i9-14900HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo ThinkBook 16p G5 21N50024TRA58 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Dezavantajları
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
GENEL BİLGİLER
Ürün Kodları21N50024TR FR56
Ürün SerisiThinkbook 16P G5
İşletim SistemiFreeDOS
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik354.6 mm
Derinlik258.2 mm
Kalınlık19.9 mm
İşlemci ModeliIntel Core i9-14900HX
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.10 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4060
GPU Çekirdek Hızı1470 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri8K @ 60Hz
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Diğer ÖzelliklerAmplifikatör, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), Harman Destekli Dolby Atmos Ses, LA2-Q Yapay Zeka Çipi, 2 Adet Hoparlör, 2 x 2W Tweeter, 2 x 2W Woofer
Dahili Grafik Azami Frekans1.65 GHz