Lenovo ThinkBook 16p G5 221N50024TR022
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo ThinkBook 16p G5 221N50024TR022 Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 48 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
- 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 430 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Kodları | 21N50024TR FR4 |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkBook |
| Ürün Serisi | Thinkbook 16P G5 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3200 x 2000 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| Ekran Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 430 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
TASARIM
| Genişlik | 354.6 mm |
| Derinlik | 258.2 mm |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 2.2 kg |
| Renk | Koyu Gri |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i9-14900HX |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 1.60 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 4.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2024 |
| İşlemci Çekirdeği | 24 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz) |
| Sanal Çekirdek | 32 Adet |
| İşlemci Önbellek | 36 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 48 GB |
| Bellek Frekansı | 5600 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 2 Adet |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 96 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Var |
| GPU Markası | NVIDIA |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| GPU Çekirdek Hızı | 1470 MHz |
| GPU Azami Çekirdek Hızı | 2370 MHz |
| GPU Transistör Mesafesi | 4 nm |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 1. Çeyrek |
| GPU Bellek Miktarı | 8 GB |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | Always On, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | 8K @ 60Hz |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | Amplifikatör, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), Harman Destekli Dolby Atmos Ses, LA2-Q Yapay Zeka Çipi, 2 Adet Hoparlör, 2 x 2W Tweeter, 2 x 2W Woofer |
| Pil Gücü | 80.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer), Tümleşik, 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.65 GHz |