Lenovo ThinkPad X1 Carbon 12 21KC006BTX
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 12 21KC006BTX Satıcı Fiyatları
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 12 21KC006BTX Avantajları
- 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- 12 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- LPDDR5x RAM ile yüksek hızlı performans
- 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- 120 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
- 400 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
- OLED ekran ile yüksek kontrast ve canlı renkler
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkPad |
| Ürün Serisi | ThinkPad X1 Carbon 12 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 400 Nit |
| Panel Tipi | OLED |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 DCI-P3, DisplayHDR True Black 500, Dolby Vision |
TASARIM
| Genişlik | 312.8 mm |
| Derinlik | 214.75 mm |
| Kalınlık | 14.96 mm |
| Ağırlık | 1.09 kg |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Alt), Karbon Fiber (Üst) |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 155U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.80 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2.10 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Sanal Çekirdek | 14 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
| NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı | Intel AI Boost |
| NPU Azami Frekans | 1.40 GHz |
| NPU Diğer Özellikler | Sparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Bellek Frekansı | 6400 MHz |
| Bellek Türü | LPDDR5x |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 32 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | Tümleşik |
| Arttırılabilir Bellek | Yok |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Optik Okuyucu | Yok |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | SIM Kart Girişi |
| Pil Gücü | 57.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Tümleşik |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810G |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.95 GHz |