Lenovo V15 G4 83A100GPTRA37
Bu laptop kimler için uygun?
Lenovo V15 G4 83A100GPTRA37 Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
- Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 250 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü vasat
- Düşük kontrast ve renkler
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Lenovo V15 |
| Ürün Serisi | V15 G4 IRU |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Parlaklığı | 250 Nit |
| Panel Tipi | TN (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Diğer Özellikler | TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Yazılımsal) |
TASARIM
| Genişlik | 359.2 mm |
| Derinlik | 235.8 mm |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.65 kg |
| Renk | Siyah |
| Gövde Malzemesi | PC + ABS |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.70 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva |
| Arttırılabilir Bellek | Var |
| Azami Bellek Desteği | 40 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 2 TB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 1 |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.2, USB-C 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery 3.0 |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4b |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Var |
| Ethernet Özellikleri | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir), 2 Adet Mikrofon |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 1.5W Hoparlör |
| Pil Gücü | 38.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Tümleşik |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.3 GHz |