MSI Modern 15 B12MO-624XTR
Bu laptop kimler için uygun?
MSI Modern 15 B12MO-624XTR Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | MSI Modern 15 |
| Ürün Serisi | Modern 15 B12M |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
TASARIM
| Genişlik | 359.0 mm |
| Derinlik | 241.0 mm |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.70 kg |
| Renk | Siyah |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1235U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği (4.40 GHz), 8 x Verimlilik Çekirdeği (3.30 GHz) |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Frekansı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Mevcut Bellek Düzeni | Tümleşik 8 GB |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2280 PCIe 3.0 |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 2.x | Var |
| USB 2.x Adedi | 2 |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| HDMI | Var |
| HDMI Özellikleri | 4K @ 30Hz |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Kart Okuyucu | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | microSD Kart Okuyucu |
| Kamera Özellikleri | 720p |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| Diğer Özellikler | 2 x 2W Hoparlör |
| Pil Gücü | 39.3 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.2 GHz |