MSI Stealth A16 AI+ A3XWGG-016TR
76
103.555 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 370
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
MSI Stealth A16 AI+ A3XWGG-016TR Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 12 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • OLED ekran ile yüksek kontrast ve canlı renkler
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiMSI Stealth A16 AI+ A3XV
Ürün SerisiStealth A16 AI+ A3XVxx
İşletim SistemiWindows 11 Home
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Panel TipiOLED
Ekran En Boy Oranı16:10
TASARIM
Genişlik355.8 mm
Derinlik259.7 mm
Kalınlık19.95 mm
Ağırlık2.1 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiRyzen AI 9
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 370
İşlemci Temel Frekans3.30 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.10 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği12 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları4x Zen 5, 8x Zen 5c
Sanal Çekirdek24 Adet
İşlemci Önbellek24 MB
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıAMD Ryzen AI
NPU TOPS (Int8)50
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek Frekansı6400 MHz
Bellek TürüDDR5
Arttırılabilir BellekVar
Azami Bellek Desteği96 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
Depolama Desteği2 x M.2 SSD PCIe 4.0
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplay Port, Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1), USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery 3.0
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI Özellikleri4K @ 120Hz, 8K @ 60Hz
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet Özellikleri2.5 Gbps
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 7 (802.11be)
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuVar
Kart Okuyucu ÖzelliklerimicroSD Kart Okuyucu
Parmak İzi OkuyucuVar
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye ÖzellikleriSteelSeries (Özel Oyuncu Tuşları)
Diğer ÖzelliklerGüvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 2W Hoparlör, 4 x 2W Woofer
Pil Gücü99.9 Wh
Pil Hücre Sayısı4 Hücreli
Hızlı Şarj ÖzelliğiVar
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz