HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET)
47
/100
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
| Ürün |
HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET)
-
|
Huawei MateBook D16 2024
42
|
|---|---|---|
| Fiyatlar | ||
| En Düşük Fiyat | 41.075 TL | 40.980 TL |
| Satıcılar ve Fiyatlar |
Fiyat
41.075 TL
Satıcı bilgisi bulunamadı
|
|
| Temel Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 16.0 | 16.0 |
| RAM (Bellek) | 16 | 16 |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 5 225U | Intel Core i5-12450H |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro | FreeDOS |
| GENEL BİLGİLER | ||
| Ürün Tipi | - | Laptop |
| Ürün Amacı | - | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | - | Huawei MateBook |
| Ürün Serisi | - | MateBook D16 2024 |
| İşletim Sistemi | - | FreeDOS |
| EKRAN | ||
| Ekran Boyutu | - | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | - | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | - | FHD+ |
| Ekran Parlaklığı | - | 300 Nit |
| Panel Tipi | - | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | - | 16:10 |
| Düşük Mavi Işık | - | Var |
| Dokunmatik Ekran | - | Yok |
| Ekran Diğer Özellikler | - | %45 NTSC, İnce Çerçeve, 178 Derece Görüş Açısı, %90 Ekran Gövde Oranı, DC Dimmer (Parlaklık Ayarı), Ekran Yöneticisi (Göz Konforu Modu), Titreme Önleyici (Anti Flicker), TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası, 142 PPI Piksel Yoğunluğu, 1200:1 Kontrast |
| TASARIM | ||
| Genişlik | - | 356.7 mm |
| Derinlik | - | 248.7 mm |
| Kalınlık | - | 17.0 mm |
| Ağırlık | - | 1.68 kg |
| Renk | - | Gümüş |
| İŞLEMCİ | ||
| İşlemci Markası | - | Intel |
| İşlemci Serisi | - | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | - | Intel Core i5-12450H |
| İşlemci Temel Frekans | - | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | - | 4.40 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | - | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | - | 8 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | - | 4 x Performans Çekirdeği, 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | - | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | - | 12 MB |
| Transistör Mesafesi | - | 10 nm |
| İşlemci Teknolojileri | - | Intel Adaptix Technology, Intel Deep Learning Boost, Intel Flex Memory Access, Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0, Intel High Definition Audio, Intel Hyper-Threading, Intel Smart Sound Technology, Intel Speed Shift Technology, Intel Thread Director, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Wake on Voice, MIPI SoundWire 1.2, Thermal Monitoring Technologies |
| BELLEK | ||
| Bellek (RAM) | - | 16 GB |
| Arttırılabilir Bellek | - | Yok |
| DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ | ||
| Sabit Disk (HDD) | - | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | - | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | - | 2 TB |
| Optik Okuyucu | - | Yok |
| HARİCİ GRAFİK | ||
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | - | Yok |
| BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER | ||
| USB 2.x | - | Var |
| USB 2.x Adedi | - | 1 |
| USB 3.x | - | Var |
| USB 3.x Adedi | - | 1 |
| USB 3.x Özellikleri | - | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) |
| USB Type-C | - | Var |
| USB Type-C Adedi | - | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | - | Display Port (x1) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | - | Var |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | - | Power Delivery |
| HDMI | - | Var |
| Ethernet (LAN/RJ45) | - | Yok |
| Bluetooth | - | Var |
| Bluetooth Özellikleri | - | 5.1 |
| Wi-Fi Teknolojisi | - | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | - | Huawei Metaline Anten (Uzun Menzil) |
| PİL & DİĞER | ||
| Kart Okuyucu | - | Yok |
| Parmak İzi Okuyucu | - | Var |
| Kamera Özellikleri | - | FollowCam (Odak Takibi), Gürültü Engelleme, 2 Adet Mikrofon, 720p |
| Klavye Arka Aydınlatması | - | Yok |
| Diğer Özellikler | - | 2 Adet Hoparlör |
| Pil Gücü | - | 56.0 Wh |
| Pil Özellikleri | - | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| Hızlı Şarj Özelliği | - | Var |
| DAHİLİ GRAFİK | ||
| Dahili Grafik Modeli | - | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | - | 1.2 GHz |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | - | DirectX 12.1, Intel Quick Sync Video, Multi-Format Codec Engines 1, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6 |
HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET), hesaplanan genel değerlendirmede 47/100 puanla öne çıkıyor.
Performans tarafında HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET) avantajlı görünüyor.
Grafik performansı tarafında HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET) avantajlı görünüyor.
Ekran tarafında HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET) avantajlı görünüyor.
Bellek ve depolama tarafında HP ProBook 4 G1i 16 AI (CS7Q4ET) ve Huawei MateBook D16 2024 avantajlı görünüyor.
Taşınabilirlik ve ek özellikler tarafında Huawei MateBook D16 2024 avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
İlgili karşılaştırmalar
Diğer popüler notebook karşılaştırmalarını inceleyin.
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263H06
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250273P08
MSI MSI Raider 18 HX A2WH-1094XTRP433
Game Garaj Game Garaj Slayer R9T-5070 V2.12 C3
Game Garaj Game Garaj Slayer R9T-5060 C7
Asus Asus ROG Strix G16 G615LW-S5185-A6
MSI MSI Raider 18 HX A2WH-1094XTRP428
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250273H08
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263H17
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263P20
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263P30
Lenovo Lenovo Legion 5 15IRX10 83LY00PYTRRNP32
MSI MSI Raider 18 HX A2WH-1094XTRP363
MSI MSI Katana 17 HX B14WFK-257XTR FR44
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263H09
Dell Dell Pro Max 18 Plus MB18250263P08