Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H)
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel puan
- Daha hafif
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H)
58
|
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR3
56
|
|---|---|---|
| Fiyatlar | ||
| En Düşük Fiyat | 63.999 TL | 62.999 TL |
| Satıcılar ve Fiyatlar |
Hepsiburada Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) Laptop fiyatı
Lenovo Ip Slim 3 Intel Core I7 13620H 40GB 1TB SSD 16u0022 Wuxga IPS Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 83K2001WTR - Lenovo Çanta Wz8 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: Shopimode
63.999 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
En uygun fiyat
|
Hepsiburada Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR3 Laptop fiyatı
Lenovo Thinkbook 16 G7 Arp Amd Ryzen 7 7735HS 40GB Ddr5 512GB SSD Radeon 680M 16u0022 Wuxga 300NITS IPS Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 21MW002CTR3 &çanta - 512 GB - 40 GB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
62.999 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
En uygun fiyat
|
| Temel Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 16.0 | 16.0 |
| RAM (Bellek) | 40 | 40 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H | AMD Ryzen 7 7735HS |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home | Windows 11 Pro |
| GENEL BİLGİLER | ||
| Ürün Tipi | Laptop | Laptop |
| Ürün Amacı | İş/Mobil | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Lenovo IdeaPad Slim 3 | Lenovo ThinkBook |
| Ürün Serisi | IdeaPad Slim 3 16IRH10 | Thinkbook 16 G7 ARP |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home | Windows 11 Pro |
| EKRAN | ||
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz |
| Ekran Parlaklığı | 300 Nit | 500 Nit |
| Panel Tipi | IPS (LED) | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 | 16:10 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var | Var |
| Düşük Mavi Işık | Var | - |
| Ekran Diğer Özellikler | %45 NTSC, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası | %45 NTSC |
| TASARIM | ||
| Genişlik | 360 mm | 356 mm |
| Derinlik | 251 mm | 253.5 mm |
| Kalınlık | 17.9 mm | 17..5 mm |
| Ağırlık | 1.68 kg | 1.7 kg |
| Renk | Gri | Gri |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum (Üst), PC + ABS (Alt) | Alüminyum (Üst), PC + ABS (Alt) |
| İŞLEMCİ | ||
| İşlemci Markası | Intel | AMD |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 | AMD Ryzen 7 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i7-13620H | AMD Ryzen 7 7735HS |
| İşlemci Temel Frekans | 3.60 GHz | 3.20 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz | 4.75 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet | 8 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 4 x Verimlilik Çekirdeği, 6 x Performans Çekirdeği | - |
| Sanal Çekirdek | 16 Adet | 16 Adet |
| İşlemci Önbellek | 24 MB | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm | 6 nm |
| İşlemci Teknolojileri | Intel Adaptix Technology, Intel Deep Learning Boost, Intel Flex Memory Access, Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0, Intel High Definition Audio, Intel Hyper-Threading, Intel Smart Sound Technology, Intel Speed Shift Technology, Intel Thread Director, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel Volume Management Device (VMD), Intel Wake on Voice, MIPI SoundWire 1.2, Thermal Monitoring Technologies | - |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | - | 54 W |
| BELLEK | ||
| Bellek (RAM) | 40 GB | 40 GB |
| Bellek Frekansı | 4800 MHz | 4800 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 | DDR5 |
| Toplam Bellek Yuvası | 8 GB Tümleşik + 1 Yuva | 2 Adet |
| Arttırılabilir Bellek | Var | Var |
| Azami Bellek Desteği | - | 64 GB |
| DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ | ||
| Sabit Disk (HDD) | Yok | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 2242 SSD (1TB) | 2x M.2 2280 SSD up to 2TB each |
| HARİCİ GRAFİK | ||
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok | - |
| BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER | ||
| USB 3.x | Var | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen1 (Always on) |
| USB Type-C | Var | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | DisplayPort 1.2, USB 5Gbps, USB-C 3.2 Gen 1 | DisplayPort 1.4, Power Delivery 3.0, Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps), USB 10Gbps, USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) |
| USB Type-C İle Hızlı Şarj | Var | - |
| USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri | Power Delivery | - |
| HDMI | Var | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 1.4 | HDMI 2.1 |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok | Var |
| Bluetooth | Var | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 | 5.3 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| HDMI Özellikleri | - | 4K @ 60Hz |
| Ethernet Özellikleri | - | Gigabit (100 / 1000 Mbps) |
| Wi-Fi Diğer Özellikler | - | 2*2 |
| PİL & DİĞER | ||
| Kart Okuyucu | Var | Var |
| Kart Okuyucu Özellikleri | SD Kart Okuyucu | SD Kart Okuyucu |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok | Var |
| Kamera Özellikleri | 720p (Kapatılabilir), 2 Adet Mikrofon | Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma), IR, 1080p FHD |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var | Var |
| Diğer Özellikler | Dolby Ses, Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0), 2 x 1.5W Hoparlör | - |
| Pil Gücü | 50 Wh | 45.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer), Tümleşik, 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme | USB-C |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var | - |
| Darbelere Dayanıklılık | Var | - |
| Dayanıklılık Standardı | MIL-STD-810H | - |
| DAHİLİ GRAFİK | ||
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik | AMD Radeon 680M |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.5 GHz | - |
| Dahili Grafik Diğer Özellikler | DirectX 12.1, Intel Quick Sync Video, Multi-Format Codec Engines 1, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6 | DirectX 12, OPENCL 2.2, OpenGL 4.6 |
| Dahili Grafik Temel Frekans | - | 2200 MHz |
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H), hesaplanan genel değerlendirmede 47/100 puanla öne çıkıyor.
Performans tarafında Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) avantajlı görünüyor.
Grafik performansı tarafında Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) avantajlı görünüyor.
Ekran tarafında Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) ve Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR3 avantajlı görünüyor.
Bellek ve depolama tarafında Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) ve Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW002CTR3 avantajlı görünüyor.
Taşınabilirlik ve ek özellikler tarafında Lenovo IdeaPad Slim 3 83K2001WTR (40GBRAM/1TBSSD/W11H) avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
İlgili karşılaştırmalar
Diğer popüler notebook karşılaştırmalarını inceleyin.
HP OMEN Gaming 16-ap0020nt (C12CPEAAT90)
Dell Pro Max 16 Plus MB16250P489
HP OMEN Slim Gaming 16-an0017nt (CD7J6EAHMF36)
Lenovo LOQ 17IRX10 83JH00BCTR-11PRO
HP OMEN Slim Gaming 16-an0017nt (CD7J6EAHMF8)
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5062HMF25
HP OMEN Slim Gaming 16-an0017nt (CD7J6EAHMF33)
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5062HMF13
MSI Katana 17 HX B14WGK-285XTR
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5074 (48GB/1TB/DOS)
HP OMEN Slim Gaming 16-an0000nt (BQ3Z2EAPN345)
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5062HMF29
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5074 (64GB/512SSD/DOS)
Asus ROG Strix G16 G614PM-S5062HMF28
HP OMEN Slim Gaming 16-an0017nt (CD7J6EAHMF3)
Dell Pro Max 18 Plus (32GBRAM/4TBSSD/W11P)