Brother DCP-1610W
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother DCP-1610W modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Brother DCP-1610W Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 32 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 385 mm |
| Derinlik | 340 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |