Brother DCP-T300
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı11.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother DCP-T300 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Brother DCP-T300 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 11 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Baskı Hızı (Siyah) | 11 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 6 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 374 mm |
| Yükseklik | 161 mm |
| Ağırlık | 7.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |