Brother DCP-T310
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı27.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother DCP-T310 modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Brother DCP-T310 Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 6000 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Baskı Hızı (Siyah) | 27 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 10 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 380 mm |
| Yükseklik | 159 mm |
| Ağırlık | 7.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |