Brother DCP-T720DW
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother DCP-T720DW modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Brother DCP-T720DW Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 6000 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 16 sn |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 380 mm |
| Yükseklik | 195 mm |
| Ağırlık | 8.7 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |