Brother FAX-2845
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıBelirtilmemiş
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother FAX-2845 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother FAX-2845 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother FAX |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Zarf |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 16 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 20 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 368 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 311 mm |
| Ağırlık | 9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |