Brother HL-3040CN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-3040CN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar için uygundur.
Brother HL-3040CN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm), A5 (148 x 210mm), A6 (105 x 148mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 16 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Bellek | 32 mb |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 409 mm |
| Derinlik | 466 mm |
| Yükseklik | 250 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Mavi |