Brother HL-5100DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-5100DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-5100DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm), A5 (148 x 210mm), A6 (105 x 148mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Antetli, Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kalın Kağıt, Renkli Kağıt |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 373 mm |
| Derinlik | 388 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Ağırlık | 11.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gri |