Brother HL-L2310D
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı30.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-L2310D modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-L2310D Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 30 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (1 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 32 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 356 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 183 mm |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gri |