Brother HL-L3230CDW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı18.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-L3230CDW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-L3230CDW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 18 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 18 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 15.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 18 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (1 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print 2.0, Mopria |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 410 mm |
| Derinlik | 461 mm |
| Yükseklik | 252 mm |
| Ağırlık | 18 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |