Brother MFC-T810W
Baskı TekniğiMürekkepli
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı27.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother MFC-T810W modeli özellikle renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Brother MFC-T810W Avantajları
- Mürekkepli yapı ile renkli baskıda esnek kullanım
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- 23 sf/dk renkli baskı hızı
- Mürekkep tankı sistemi ile düşük baskı maliyeti
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Ürün Serisi | Brother MFC |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 6000 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Baskı Hızı (Siyah) | 27 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 23 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 20 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 380 mm |
| Yükseklik | 195 mm |
| Ağırlık | 8.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |