Canon I-Sensys Fax L170 CN209
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı16.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys Fax L170 CN209 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Canon I-Sensys Fax L170 CN209 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 16 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7.8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 16 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 30 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 372 mm |
| Derinlik | 303 mm |
| Yükseklik | 303 mm |
| Ağırlık | 8.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |