Canon I-Sensys LBP653Cdw
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı27.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys LBP653Cdw modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys LBP653Cdw Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 27 sf/dk renkli baskı hızı
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 20.5 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Azami 200 g/m2 Parlak Kağıt, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kartpostal, Parlak Kağıt, Renkli Kağıt, Zarf, 52 - 163 g/m2, 60 - 176 g/m2 (Çok Amaçlı Tepsi) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.3 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 8.6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 27 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 27 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Baskı Hizmeti Eklentisi (Android), Canon PRINT Business (İOS), Google Cloud Print, Mopria (Android), USB Bellekten Direkt Baskı |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 437 mm |
| Derinlik | 469 mm |
| Yükseklik | 313 mm |
| Ağırlık | 20.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |