Canon I-Sensys LBP710Cx
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi550 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys LBP710Cx modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys LBP710Cx Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 550 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 28.8 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 9600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Renkli Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.1 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 6 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Print, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 550 sayfa |
| İşlemci | 528 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 458 mm |
| Derinlik | 464 mm |
| Yükseklik | 388 mm |
| Ağırlık | 28.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |