Canon I-Sensys LBP722CDW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı38.00 sf/dk
Kağıt Girişi550 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys LBP722CDW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys LBP722CDW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 38 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 550 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 29 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Delikli Kağıt, Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kuşe Kağıt |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.3 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 6.3 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 38 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 550 sayfa |
| Bellek | 2048 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 458 mm |
| Derinlik | 464 mm |
| Yükseklik | 388 mm |
| Ağırlık | 29 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |