Canon I-Sensys MF211
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli (Beyaz Dahil)
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı23.00 sf/dk
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF211 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Canon I-Sensys MF211 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli (Beyaz Dahil) |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 23 sf/dk |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
TASARIM
| Genişlik | 390 mm |
| Derinlik | 441 mm |
| Yükseklik | 312 mm |
| Ağırlık | 10.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |