Canon I-Sensys MF4150
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF4150 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF4150 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 20 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 12.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Zarf |
| Baskı Hızı (Renkli) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 32 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 35 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 390 mm |
| Derinlik | 532 mm |
| Yükseklik | 455 mm |
| Ağırlık | 12.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |