Canon I-Sensys MF4410
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı23.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF4410 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF4410 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İndeks kartı, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 23 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 390 mm |
| Derinlik | 414 mm |
| Yükseklik | 301 mm |
| Ağırlık | 10.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |