Canon I-Sensys MF542X
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi550 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF542X modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF542X Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 550 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- 18 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.7 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 550 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 9600 x 9600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 480 mm |
| Derinlik | 464 mm |
| Yükseklik | 452 mm |
| Ağırlık | 18 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |