Canon I-Sensys MF6180DW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli (Beyaz Dahil)
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF6180DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF6180DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- 19.1 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli (Beyaz Dahil) |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Kalın Kağıt, Kartpostal, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Android Baskı Eklentisi, Apple AirPrint, Google Cloud Print |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 256 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 9600 x 9600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 390 mm |
| Derinlik | 473 mm |
| Yükseklik | 431 mm |
| Ağırlık | 19.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |