Canon I-Sensys MF645Cx
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı21.00 sf/dk
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF645Cx modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Canon I-Sensys MF645Cx Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 8 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- 22.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kalın Kağıt, Kartpostal, Parlak Kağıt, Zarf, 50 - 105 g/m2 (ADF), 60 - 200 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10.4 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 21 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 8 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Baskı Hizmeti Eklentisi (Android), Canon PRINT Business (İOS), Google Cloud Print, Mopria |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
TASARIM
| Genişlik | 451 mm |
| Derinlik | 460 mm |
| Yükseklik | 413 mm |
| Ağırlık | 22.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |