Canon I-Sensys MF729Cx
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF729Cx modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF729Cx Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 20 sf/dk renkli baskı hızı
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- 31 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 14.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | NFC |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
| Diğer Özellikler | USB Bellek Desteği |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 674 mm |
| Derinlik | 1327 mm |
| Yükseklik | 851 mm |
| Ağırlık | 31 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |