Canon I-Sensys MF742CDW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı27.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys MF742CDW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys MF742CDW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- 26.7 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, Kartpostal, Kuşe Kağıt, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.6 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7.7 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 27 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Print, Google Cloud Print, Mopria (Android) |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 471 mm |
| Derinlik | 469 mm |
| Yükseklik | 460 mm |
| Ağırlık | 26.7 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |